KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407389
nr 1340 7389
Olof Tränk
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, "gård vid kåtorp", Öland. Olja på duk, 54x45cm
Olof Tränk, född 1947 i Växjö, svensk målare, autodidakt.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:26:33
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr